Profil společnosti

Vstoupili jsme do třetího tisíciletí. Fenoménem doby je globální komunikace. Naším cílem je nabídnout zákazníkům snadný přístup k informacím, ke vzdělání a k prostředkům pro snadnou a efektivní komunikaci.
Naše nabídka je založena na čtyřech základních pravidlech, která dávají klientům záruku volby optimálního řešení a ochrany jeho investic do informačních technologií.
1) Dostupnost
– kvalitní produkty jsou nabízeny za příznivou cenu, která respektuje možnosti zákazníků
– nákup nabízených produktů je možné provést také za výhodných podmínek formou leasingu jak pro právnické, tak fyzické osoby

2) Kvalita
-nabídka staví na produktech předních výrobců informačních technologií: Intel, Microsoft, Hewlett-Packard, Fujitsu, IBM, Canon, Minolta, Toshiba, Acer, Olympus, Adobe, Corel, Nokia, Siemens, atd..
-kvalitní a spolehlivá řešení nabízejí pracovníci s dlouhodobou praxí a znalostmi ověřenými certifikáty společností Dell, Lenovo, Hewlett-Packard, Microsoft
-počítače COMFOR, které jako první v České republice získaly  certifikát kvality ISO9002 a ISO9001

3) Řešení
Naším cílem je poskytovat zákazníkům co možná nejširší a pro konkrétní potřebu i nejoptimálnější  nabídku výpočetní a kancelářské techniky na technologické úrovni odpovídajícím trendům budoucnosti v informačních technologiích.

Kabeláže počítačových sítí
-Projekty a instalace strukturovaných kabeláží počítačových sítí  s 15 až 20 letou zárukou, pro přenosové rychlosti až 10 Gbs, instalace optických tras, včetně zajištění instalace telekomunikačních ústředen a připojení na Internet.
-Instalace a konfigurace aktivních prvků lokálních sítí – huby , switche,
-Instalace a konfigurace aktivních prvků pro propojování sítí a připojení sítí na Internet – routery

Hardware – servery a stanice platformy Intel
-Návrhy a instalace  optimální konfigurace
-hardware serverů a jejich příslušenství (UPS,zálohovací a archivační systémy,)
-Návrhy a instalace stanic v síti Windows a Novell .

Software počítačových sítí- MS Windows
– Návrhy a instalace sítí na platformě MS Windows a jejich nadstaveb s technologiemi Internetu pro tvorbu podnikového Intranetu
-Instalace a údržby systémů  el. výměny informací platformy MS Exchange a jejich doplňků např. pro hromadné faxování apod.

Servis – údržba – administrace poč. sítí
-Údržba a administrace počítačových sítí včetně hw a sw servisu a příp. hot –line produktu MS Office a MS SBS…
-Vzdálená správa a údržba počítačových sítí  přes internetové připojení nebo veřejnou telefonní síť.

4) Služby a péče o zákazníka
-komplexní program před a po prodejních služeb zákazníkům
-kvalitní záruční a pozáruční servis v autorizovaném servisním centru DATECO, případně v servisních centrech výrobců
-HOT LINE na počítače COMFOR a vybrané produkty MICROSOFT
-zásilková služba
-informační linka

Maloobchodní prodejny se servisními techniky zajišťují běžné servisní úkony a údržbu  na úrovni hardware a software osobních počítačů a jejich síťového propojení „peer to peer“ ve Windows 7, W8, W8.1 W10 a propojení se serverem MS Windows Server a připojení PC na Internet.

Divize Systémy a řešení – zajišťují komplexní servisní služby pro hardware a software serverů, datových síťových prvků a stanice včteně jejich pravidelné údržby , administrace, podpory a hot-line.